Závěsné skimmery

Bazénový skimmer je zařízení, které je napojené na filtraci a slouží k nasávání a odstranění nečistot z hladiny bazénu. Výrobci nadzemních bazénů nabízí toto zařízení jako technologický doplněk v provedení pro nadzemní a menší bazény v podobě závěsného skimmeru. Závěsný skimmer je pomocí držáku uchycen na vnitřní straně bazénu a nevyžaduje tudíž žádné specielní stěnové prostupy. K propojení s technologií využívá originálních průchodek, dodávaných výrobci bazénů.

Mezi nejpoužívanější závěsné skimmery patří skimmer INTEX a BESTWAY. Technologicky umožňují připojení na všechny bazény dodávané buď pod označením INTEX nebo BESTWAY. Skimmery nelze zaměňovat (Skimmer INTEX nelze připojit na bazén BESTWAY a skimmer BESTWAY nelze připojit na bazén INTEX)

Závěsný skimmer je velmi efektivní v tom, že plovoucí nečistoty dokáže odstranit velmi rychle ještě předtím, než stačí nasáknout vodu a klesnou na dno bazénu. Dokáže efektivně zvýšit celkový výkon filtrace bazénu, ale také šetří čas, kdy nemusíte listí a další nečistoty odstraňovat ručně s pomocí síťky.

Skimmer závěsný Bestway

Závěsný skimmer - sběrač hladinových nečistot. Díky tomuto zařízení jsou sbírány plovoucí nečistoty…

360,- Kč s DPH

Skimmer závěsný Skimbi

Závěsný sběrač hladinových nečistot vhodný pro nadzemní bazény s nafukovacím límcem, nebo trubkovou…

360,- Kč s DPH

Skimmer OLYMPIC vč. skimvacu a trysky

Skimmer Olympic je určen pro menší zapuštěné a nadzemní bazény.

880,- Kč s DPH